Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 112 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1doods.pro
Wolf Mother (2016) me Titra Shqip

Wolf Mother (2016) me Titra Shqip

Zelda ka disa bagazheJun. 02, 2016USA117 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një përpjekje për të korrigjuar të kaluarën e tyre kriminale, një yll dikur i suksesshëm i Hollivudit, i kthyer në prostitutë dhe një hajdut i vogël, mizogjen, nisen së bashku për të zgjidhur një rast të profilit të lartë të rrëmbimit të fëmijëve në San Francisko.

Wolf Mother (2016) me Titra Shqip
Wolf Mother (2016) me Titra Shqip
Wolf Mother (2016) me Titra Shqip
Wolf Mother (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Wolf Mother
Vlerësimi IMDb 4.3 1,428 vota
Vlerësimi TMDb 4.294 17 vota

Regjizori

Aktorët

Najarra Townsend isZelda Nigel/Wolf Mother
Zelda Nigel/Wolf Mother
Tomoko Karina isExotic Chinatown club dancer
Exotic Chinatown club dancer
Maria Olsen isMaria Abramov
Maria Abramov
Sabrina Culver isDonna Miller
Donna Miller
Mary Carey isKatie / Waitress
Katie / Waitress
Douglas Bennett isIvan Wexler
Ivan Wexler
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ships in the Night: A Martha’s Vineyard Mystery (2021) me Titra Shqip
Romanzo Criminale (2005) me Titra Shqip
The Jackal (1997) me Titra Shqip
Runner Runner (2013) me Titra Shqip
The Sixth Sense 1999
X2: X-Men United (2003) me Titra Shqip
The Forever Purge (2021) me Titra Shqip
Wild Horses (2015) me Titra Shqip
Old (2021) me Titra Shqip
Dawn of the Beast 2021
Last Man Down (2021) me Titra Shqip
Bad Santa 2 (2016) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x