Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2925 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3obeywish.com
Yung (2018) me Titra Shqip

Yung (2018) me Titra Shqip

Jun. 30, 2018Germany95 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ky film ndjek katër vajza të reja në nënkulturën e gjallë, hedoniste të Berlinit. Janaina, 17 vjeç, fiton para duke bërë pornografi në internet. Shoqja e saj më e mirë, Emmy, 18 vjeçe, e gjen gjithë qytetin të dehur, pa e kuptuar se ajo po futet gjithnjë e më thellë në një cikël varësie. Gëzimi mendon për dashurinë kur ajo nuk shet drogë. Dhe Abbie, 16 vjeç, ëndërron të arratiset në Los Anxhelos.

Yung (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Yung
Vlerësimi IMDb 5.5 600 vota
Vlerësimi TMDb 4.981 27 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Pretty Problems (2022) me Titra Shqip
White Girl (2016) me Titra Shqip
Escape from Mogadishu (2021) me Titra Shqip
12th Fail (2023) me Titra Shqip
Kickboxer 4: The Aggressor 1994
Weird: The Al Yankovic Story (2022) me Titra Shqip
Alice (2022) me Titra Shqip
Cashback (2007) me Titra Shqip
Paparazzi (2004) me Titra Shqip
Suzume (2022) me Dublim Shqip
Song of the Assassins (2022) me Titra Shqip
K.G.F: Chapter 1 (2018) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x