Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 15 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Zero (2018) me Titra Shqip

Zero (2018) me Titra Shqip

Dec. 21, 2018India164 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I shkurtër në shtat, por i madh në dashuri, një beqar takon dy gra shumë të ndryshme që i zgjerojnë horizontet dhe e ndihmojnë të gjejë qëllimin në jetë.

Zero (2018) me Titra Shqip
Zero (2018) me Titra Shqip
Zero (2018) me Titra Shqip
Zero (2018) me Titra Shqip
Zero (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal शून्य
Vlerësimi IMDb 5.2 30,327 vota
Vlerësimi TMDb 5.2 88 vota

Regjizori

Aanand L. Rai
Regjizori

Aktorët

Shah Rukh Khan isBauaa Singh
Bauaa Singh
Katrina Kaif isBabita Kumari
Babita Kumari
Anushka Sharma isAafiya Yusufzai Bhinder
Aafiya Yusufzai Bhinder
Tigmanshu Dhulia isAshok Singh
Ashok Singh
Abhay Deol isAditya Kapoor
Aditya Kapoor
Sheeba Chaddha isBeena Singh
Beena Singh
Brijendra Kala isDikshit Pandey
Dikshit Pandey
R. Madhavan isKartik Srinivasan
Kartik Srinivasan
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Toubab (2021) me Titra Shqip
Body of Evidence (1993) me Titra Shqip
Megamind (2010) me Dublim Shqip
Someone Great (2019) me Titra Shqip
The Great War of Archimedes (2019) me Titra Shqip
Deuce Bigalow: Male Gigolo (1999) me Titra Shqip
Pure Luck (1991) me Titra Shqip
Your Highness (2011) me Titra Shqip
Manny (2014) me Titra Shqip
A Walk Among the Tombstones (2014) me Titra Shqip
Vacation (2015) me Titra Shqip
The True Adventures of Wolfboy (2019) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x