1899 (2022) me Titra Shqip

1899 (2022) me Titra Shqip

Nov. 17, 2022
Vlerësimi juaj: 0
8 11 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 17, 2022
10

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Pasagjerët në një anije emigrantësh që udhëtojnë për në kontinentin e ri kapen në një enigmë misterioze kur gjejnë një anije të dytë në det të hapur.

1899 (2022) me Titra Shqip
1899 (2022) me Titra Shqip
1899 (2022) me Titra Shqip
1899 (2022) me Titra Shqip
1899 (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal 1899
Vlerësimi TMDb 7.872 82 vota
Transmetuar në dt: Nov. 17, 2022
Përfunduar në dt: Nov. 17, 2022
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Ambition (2014) aka The First Republic me Titra Shqip
Irma Vep (2022) me Titra Shqip
The Witcher (2019) me Titra Shqip
Snowdrop (2021) me Titra Shqip
La Brea (2021) me Titra Shqip
The Hunt (2016) me Titra Shqip
Severance (2022) me Titra Shqip
Elementary (2012) me Titra Shqip
The Killing Vote (2023) me Titra Shqip
The Worst of Evil (2023) me Titra Shqip
Only Murders in the Building (2021) me Titra Shqip
Archive 81 (2022) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x