30 Coins (2020) me Titra Shqip

30 Coins (2020) me Titra Shqip

Nov. 29, 2020
Vlerësimi juaj: 0
8 2 vota

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Oct. 23, 2023
10
1Sezoni 1 Nov. 29, 2020
10

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Seriali origjinal HBO i shkruar dhe drejtuar nga Álex de la Iglesia është më afër horrorit sesa trillerit: historia e një lufte midis së mirës dhe së keqes, e shfaqur tashmë jashtë konkurrencës në Festivalin e Filmit në Venecia, por mbi të gjitha e vlerësuar si pjesë e festivalit të Sitges 2020

 

30 Coins 2020 me titra shqip  – Për çfarë flet?

At Vergara, një ish-boksier, u internua nga Vatikani si një ekzorcist dhe tani jeton në një qytet të largët në Spanjë, me qëllimin e vetëm për të jetuar në paqe dhe për t’i bërë njerëzit të harrojnë të kaluarën e tij. Kur ngjarje misterioze dhe të pashpjegueshme fillojnë të ndodhin, së bashku me zhdukjet dhe vdekjet, ai do të zbulojë se të gjitha janë të lidhura me një objekt të shfaqur misteriozisht nga askund, një monedhë, për të qenë e saktë një nga tridhjetë monedhat për të cilat Juda tradhtoi Jezusin. Por mbi të gjitha Vergara e di se kushdo që do të zotërojë të tridhjetë monedhat do të kishte në duart e tyre një fuqi të madhe dhe të rrezikshme që mund të rrezikonte edhe mbijetesën e botës dhe Selisë së Shenjtë.

30 Coins (2020) me Titra Shqip
30 Coins (2020) me Titra Shqip
30 Coins (2020) me Titra Shqip
30 Coins (2020) me Titra Shqip
30 Coins (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal 30 Monedas
Vlerësimi TMDb 7 321 vota
Transmetuar në dt: Nov. 29, 2020
Përfunduar në dt: Jan. 17, 2021
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 61 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Gangs of London (2020) me Titra Shqip
House of the Dragon (2022) me Titra Shqip
Band of Brothers (2001) me Titra Shqip
Extant 2014
Long Way Home (2019) me Titra Shqip
My Little Girl (2018) me Dublim Shqip
Treason (2022) me Titra Shqip
The Queen’s Gambit (2020) me Titra Shqip
The Billion Dollar Code (2021) me Titra Shqip
See (2019) me Titra Shqip
Kingdom (2019) me Titra Shqip
Crash Landing on You (2019) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x