A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip

A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip

Sep. 14, 2018
Vlerësimi juaj: 0
8.3 3 vota

Sezone dhe episode

3Sezoni 3 Jan. 07, 2022
10
2Sezoni 2 Jan. 08, 2021
10
1Sezoni 1 Sep. 14, 2018
10

Regjizori

Kate Brooke
Regjizori

Aktorët

Matthew Goode isMatthew Clairmont
Matthew Clairmont
Teresa Palmer isDiana Bishop
Diana Bishop
Edward Bluemel isMarcus Whitmore
Marcus Whitmore
Malin Buska isSatu Järvinen
Satu Järvinen
Owen Teale isPeter Knox
Peter Knox
Alex Kingston isSarah Bishop
Sarah Bishop
Jacob Ifan isBenjamin Fuchs
Benjamin Fuchs

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Magjistarja Diana Bishop dhe vampiri shekullor Matthew Clairmont tërhiqen në një mister vdekjeprurës dhe romancë të ndaluar kur një libër magjik shfaqet në një bibliotekë të Oksfordit.

A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip
A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip
A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip
A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip
A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip
A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip
A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip
A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip
A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip
A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal A Discovery of Witches
Vlerësimi TMDb 8 367 vota
Transmetuar në dt: Sep. 14, 2018
Përfunduar në dt: Feb. 11, 2022
Sezone 3
Episodet 25
Kohëzgjatja mesatare 43 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Homeland (2011) me Titra Shqip
Yakamoz S-245 (2022) me Titra Shqip
American Gigolo (2022) me Titra Shqip
Obliterated (2023) me Titra Shqip
A Shop for Killers (2024) me Titra Shqip
Taxi Driver (2021) me Titra Shqip
Class of ’09 (2023) me Titra Shqip
The Hollow Crown (2012) me Titra Shqip
The Legend of Vox Machina (2022) me Titra Shqip
Love 101 (2020) me Titra Shqip
Dexter: New Blood (2021) me Titra Shqip
The Pacific (2010) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x