A Town Called Malice (2023) me Titra Shqip

A Town Called Malice (2023) me Titra Shqip

Mar. 16, 2023
Vlerësimi juaj: 0
5.5 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Mar. 16, 2023
10

Regjizori

Nick Love
Regjizori

Aktorët

Jason Flemyng isAlbert Lord
Albert Lord
Jack Rowan isGene Lord
Gene Lord
Tahirah Sharif isCindy Carter
Cindy Carter
Martha Plimpton isMint Ma Lord
Mint Ma Lord
Dougray Scott isUncle Tony
Uncle Tony
Lex Shrapnel isLeonard Lord
Leonard Lord
Daniel Sharman isKelly Lord
Kelly Lord
George Jaques isAnthony Lord
Anthony Lord

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

I vendosur mes klubeve të plazhit dhe palmave të Costa del Sol në fillim të viteve 80, Një qytet i quajtur Malice ndjek Lordët, një familje krimi hajdutësh të vegjël nga Londra e Jugut, teksa zbresin nga Londra në Spanjë për të përfituar nga një fitim i papritur – dhe për t’i shpëtuar vëmendjes së policisë në një hetim të profilit të lartë për vrasje.

A Town Called Malice (2023) me Titra Shqip
A Town Called Malice (2023) me Titra Shqip
A Town Called Malice (2023) me Titra Shqip
A Town Called Malice (2023) me Titra Shqip
A Town Called Malice (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal A Town Called Malice
Vlerësimi TMDb 6 4 vota
Transmetuar në dt: Mar. 16, 2023
Përfunduar në dt: May. 04, 2023
Sezone 1
Episodet 8
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip
The Last Thing He Told Me (2023) me Titra Shqip
The Mess You Leave Behind (2020) me Titra Shqip
HAPPYish (2015) me Titra Shqip
Hache 2019
Rrushe aka Sweetie (2021) Serial Shqiptar
Dead to Me (2019) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Nadia Guzmán (2021) me Titra Shqip
Warszawianka (2023) aka Still Here me Titra Shqip
Il capo dei capi aka Corleone (2007) me Titra Shqip
Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip
The Magicians (2015) me Titra Shqip
3 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x