Adamas (2022) me Titra Shqip

Adamas (2022) me Titra Shqip

Jul. 27, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jul. 27, 2022
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Ji Sung isHa Woo-shin / Song Soo-hyun
Ha Woo-shin / Song Soo-hyun
Seo Ji-hye isEun Hye-soo
Eun Hye-soo
Lee Soo-kyung isKim Seo-hee
Kim Seo-hee
Heo Sung-tae isChoi Tae-sung
Choi Tae-sung
Oh Dae-hwan isTeam A Leader Lee
Team A Leader Lee
Lee Kyung-young isChairman Kwon
Chairman Kwon
Hwang Jeong-min isButler Kwon
Butler Kwon
Choi Deok-moon isKang Hyuk-pil
Kang Hyuk-pil
Seo Hyun-woo isKwon Hyun-jo
Kwon Hyun-jo
Park Hae-eun isYoon Sun
Yoon Sun

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Vëllezërit binjakë Woo-sin dhe Soo-hyun humbasin babanë e tyre në një rast vrasjeje. Njëzet e dy vjet më vonë, vëllezërit kërkojnë të pastrojnë emrin e babait të tyre.

Adamas (2022) me Titra Shqip
Adamas (2022) me Titra Shqip
Adamas (2022) me Titra Shqip
Adamas (2022) me Titra Shqip
Adamas (2022) me Titra Shqip
Adamas (2022) me Titra Shqip
Adamas (2022) me Titra Shqip
Adamas (2022) me Titra Shqip
Adamas (2022) me Titra Shqip
Adamas (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal 아다마스
Vlerësimi TMDb 7.5 29 vota
Transmetuar në dt: Jul. 27, 2022
Përfunduar në dt: Sep. 15, 2022
Sezone 1
Episodet 16
Kohëzgjatja mesatare 75 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Chapelwaite (2021) me Titra Shqip
The Hunt (2016) me Titra Shqip
30 Coins (2020) me Titra Shqip
Hackerville (2018) me Titra Shqip
Dark Hearts (2023) me Titra Shqip
Young Royals (2021) me Titra Shqip
Rebelde (2022) me Titra Shqip
Behind Her Eyes (2021) me Titra Shqip
Welcome to Utmark (2021) me Titra Shqip
Masters of the Air (2024) me Titra Shqip
Avatar: The Last Airbender (2024) me Titra Shqip
Rašín (2018) aka Fallen Kingdom me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x