Ahsoka (2023) me Titra Shqip

Ahsoka (2023) me Titra Shqip

Aug. 22, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Aug. 22, 2023
10

Regjizori

Dave Filoni
Regjizori

Aktorët

Rosario Dawson isAhsoka Tano
Ahsoka Tano
Ray Stevenson isBaylan Skoll
Baylan Skoll
Ivanna Sakhno isShin Hati
Shin Hati
Diana Lee Inosanto isMorgan Elsbeth
Morgan Elsbeth
David Tennant isHuyang (voice)
Huyang (voice)
Eman Esfandi isEzra Bridger
Ezra Bridger
Lars Mikkelsen isGrand Admiral Thrawn
Grand Admiral Thrawn

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Ish-kalorësi Jedi Ahsoka Tano heton një kërcënim në rritje për një galaktikë të pambrojtur.

Ahsoka (2023) me Titra Shqip
Ahsoka (2023) me Titra Shqip
Ahsoka (2023) me Titra Shqip
Ahsoka (2023) me Titra Shqip
Ahsoka (2023) me Titra Shqip
Ahsoka (2023) me Titra Shqip
Ahsoka (2023) me Titra Shqip
Ahsoka (2023) me Titra Shqip
Ahsoka (2023) me Titra Shqip
Ahsoka (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ahsoka
Vlerësimi TMDb 8.5 39 vota
Transmetuar në dt: Aug. 22, 2023
Përfunduar në dt: Aug. 22, 2023
Sezone 1
Episodet 8
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Titans (2018) me Titra Shqip
Marvel’s The Punisher (2017) me Titra Shqip
Berlin Station (2016) me Titra Shqip
Wednesday (2022) me Titra Shqip
DOTA: Dragon’s Blood 2021
The K2 (2016) me Titra Shqip
Goosebumps (2023) me Titra Shqip
Sweet Home (2020) me Titra Shqip
The Sandman (2022) me Titra Shqip
The Irregulars 2021 me Titra Shqip
Jean-Claude Van Johnson (2016) me Titra Shqip
My Demon (2023) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x