All the Sins (2019) me Titra Shqip

All the Sins (2019) me Titra Shqip

Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

3Sezoni 3 Dec. 18, 2022
10
2Sezoni 2 Oct. 22, 2020
10
1Sezoni 1 Apr. 05, 2019
10

Regjizori

Aktorët

Johannes Holopainen isLauri Räihä
Lauri Räihä
Maria Sid isSanna Tervo
Sanna Tervo
Matti Ristinen isJussi Ritola
Jussi Ritola
Jaakko Ohtonen isAaro Leppihalme
Aaro Leppihalme
Kreeta Salminen isLeena Niemitalo
Leena Niemitalo
Saimi Räty isIda Niemitalo
Ida Niemitalo
Hannes Suominen isMikko Kemppainen
Mikko Kemppainen
Tuula Väänänen isMaarit Räihä
Maarit Räihä
Rosa Honkonen isSilvia Tervo
Silvia Tervo
Toni Kamula isJanne Vanhatalo
Janne Vanhatalo

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Vrasjet me gjakftohtësi në komunitetin Laestadian të Varjakkës i çojnë hetuesit kriminalë në zemër të fajit dhe faljes për tre dekada.

All the Sins (2019) me Titra Shqip
All the Sins (2019) me Titra Shqip
All the Sins (2019) me Titra Shqip
All the Sins (2019) me Titra Shqip
All the Sins (2019) me Titra Shqip
All the Sins (2019) me Titra Shqip
All the Sins (2019) me Titra Shqip
All the Sins (2019) me Titra Shqip
All the Sins (2019) me Titra Shqip
All the Sins (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal Kaikki synnit
Vlerësimi TMDb 5.4 22 vota
Transmetuar në dt: Apr. 05, 2019
Përfunduar në dt: Jan. 15, 2023
Sezone 3
Episodet 18
Kohëzgjatja mesatare 44 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dr. Death (2021) me Titra Shqip
Summertime (2020) me Titra Shqip
Fishbowl Wives (2022) me Titra Shqip
Walker Independence (2022) me Titra Shqip
Black Monday (2019) me Titra Shqip
Titans (2018) me Titra Shqip
FBI (2018) me Titra Shqip
My Dog & I (2018) me Titra Shqip
Chicago Fire (2012) me Titra Shqip
High Fidelity (2020) me Titra Shqip
Obliterated (2023) me Titra Shqip
Tracker (2024) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x