Ambition (2014) aka The First Republic me Titra Shqip

Ambition (2014) aka The First Republic me Titra Shqip

Jan. 17, 2014
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

3Sezoni 3 Sep. 02, 2018
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 Sep. 08, 2017
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Jan. 17, 2014
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Ján Koleník isVladimír Valenta
Vladimír Valenta
Markéta Plánková isKlára Valentová
Klára Valentová
Jiří Vyorálek isJaroslav Valenta
Jaroslav Valenta
Jan Vlasák isAlois Valenta
Alois Valenta
Robert Urban isFredy Valenta
Fredy Valenta
Viktor Dvořák isKryštof Lébl
Kryštof Lébl
Veronika Arichteva isMagdaléna Valentová / Magdaléna Skvorová
Magdaléna Valentová / Magdaléna Skvorová

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Perandoria e një familje aristokratike është në rrezik kur dy trashëgimtarët e saj bien në dashuri me të njëjtën grua.
Ambition (2014) aka The First Republic me Titra Shqip
Ambition (2014) aka The First Republic me Titra Shqip
Ambition (2014) aka The First Republic me Titra Shqip
Titulli origjinal První republika
Vlerësimi TMDb 7.3 3 vota
Transmetuar në dt: Jan. 17, 2014
Përfunduar në dt: Nov. 30, 2018
Sezone 3
Episodet 49
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fringe (2008) me Titra Shqip
The Great (2020) me Titra Shqip
The Mess You Leave Behind (2020) me Titra Shqip
Love Alarm 2019
The Changeling (2023) me Titra Shqip
Willow (2022) me Titra Shqip
The Time Traveler’s Wife (2022) me Titra Shqip
D.P. (2021) me Titra Shqip
Alert: Missing Persons Unit (2023) me Titra Shqip
Long Way Home (2019) me Titra Shqip
Power Book IV: Force (2022) me Titra Shqip
The Blacklist (2013) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x