At a Distance, Spring is Green (2021) me Titra Shqip

At a Distance, Spring is Green (2021) me Titra Shqip

Jun. 14, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jun. 14, 2021
10

Regjizori

Ji Nyoong
Regjizori

Aktorët

Park Ji-hoon isYeo Joon
Yeo Joon
Bae In-hyuk isNam Soo-hyun
Nam Soo-hyun
Kang Min-ah isKim So-bin
Kim So-bin
Kwon Eun-bin isWang Young-ran
Wang Young-ran
Woo Da-vi isGong Mi-joo
Gong Mi-joo
Choi Jung-woo isHong Chan-ki
Hong Chan-ki
Lee Woo-je isHan Jung-ho
Han Jung-ho
Yoo In-soo isOh Cheon-kook
Oh Cheon-kook
Yoon Jung-hoon isGo Sang-tae
Go Sang-tae
Shin Su-hyun isPark Hye-ji
Park Hye-ji

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një histori e moshës madhore për të rinjtë në të njëzetat e tyre dhe problemet me të cilat përballen në universitet. Nam Soo-hyun dhe Yeon Joo, dy djem me personalitete të kundërta, papritur bëhen miq kur punojnë së bashku në një projekt.

At a Distance, Spring is Green (2021) me Titra Shqip
At a Distance, Spring is Green (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal 멀리서 보면 푸른 봄
Vlerësimi TMDb 8.778 18 vota
Transmetuar në dt: Jun. 14, 2021
Përfunduar në dt: Jul. 20, 2021
Sezone 1
Episodet 12
Kohëzgjatja mesatare 63 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Special Ops: Lioness (2023) me Titra Shqip
Tehran (2020) me Titra Shqip
Miraculous Brothers (2023) me Titra Shqip
The Chosen (2019) me Titra Shqip
Sin novedad (2021) aka No Activity me Titra Shqip
Elite Short Stories: Omar Ander Alexis (2021) me Titra Shqip
The Irregulars 2021 me Titra Shqip
Penny Dreadful (2014) me Titra Shqip
HeartBeat (2023) me Titra Shqip
Touch (2012) me Titra Shqip
Zombie Detective (2020) me Titra Shqip
The Innocent (2021)
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x