Berlin (2023) me Titra Shqip

Berlin (2023) me Titra Shqip

Dec. 29, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Dec. 29, 2023
10

Regjizori

Álex Pina
Regjizori

Aktorët

Pedro Alonso isAndrés 'Berlín' de Fonollosa
Andrés 'Berlín' de Fonollosa
Samantha Siqueiros isCamille Polignac
Camille Polignac

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Gjatë ditëve të tij të lavdisë, Berlini dhe një bandë u mblodhën në Paris për një nga planet e tij më të mëdha ndonjëherë: vjedhjen e bizhuterive me vlerë 44 milionë euro brenda një nate.

Berlin (2023) me Titra Shqip
Berlin (2023) me Titra Shqip
Berlin (2023) me Titra Shqip
Berlin (2023) me Titra Shqip
Berlin (2023) me Titra Shqip
Berlin (2023) me Titra Shqip
Berlin (2023) me Titra Shqip
Berlin (2023) me Titra Shqip
Berlin (2023) me Titra Shqip
Berlin (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Berlín
Vlerësimi TMDb 7.819 116 vota
Transmetuar në dt: Dec. 29, 2023
Përfunduar në dt: Dec. 29, 2023
Sezone 1
Episodet 8
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

National Treasure: Edge of History (2022) me Titra Shqip
Sever (2019) me Titra Shqip
Ganglands (2021) me Titra Shqip
The Recruit (2022) me Titra Shqip
Tulsa King (2022) me Titra Shqip
Top Boy (2019) me Titra Shqip
My Father’s Murderers (2016) me Titra Shqip
From (2022) me Titra Shqip
ZeroZeroZero (2020) me Titra Shqip
Transatlantic (2023) me Titra Shqip
Queen Charlotte: A Bridgerton Story (2023) me Titra Shqip
Frontier (2016) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x