Black Mirror (2011) me Titra Shqip

Black Mirror (2011) me Titra Shqip

Dec. 04, 2011
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

6Sezoni 6 Jun. 15, 2023
10
5Sezoni 5 Jun. 05, 2019
10
4Sezoni 4 Dec. 29, 2017
10
3Sezoni 3 Oct. 21, 2016
10
2Sezoni 2 Feb. 11, 2013
10
1Sezoni 1 Dec. 04, 2011
10

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një ripunim bashkëkohor britanik i The Twilight Zone me histori që prekin shqetësimin kolektiv për botën tonë moderne.

Gjatë dhjetë viteve të fundit, teknologjia ka transformuar pothuajse çdo aspekt të jetës sonë përpara se të kishim kohë ta ndalonim dhe ta vëmë në dyshim. Në çdo shtëpi; në çdo tavolinë; në çdo pëllëmbë – një ekran plazma; një monitor; një smartphone – një pasqyrë e zezë e ekzistencës sonë të shekullit të 21-të.

Black Mirror (2011) me Titra Shqip
Black Mirror (2011) me Titra Shqip
Black Mirror (2011) me Titra Shqip
Black Mirror (2011) me Titra Shqip
Black Mirror (2011) me Titra Shqip
Black Mirror (2011) me Titra Shqip
Black Mirror (2011) me Titra Shqip
Black Mirror (2011) me Titra Shqip
Black Mirror (2011) me Titra Shqip
Black Mirror (2011) me Titra Shqip
Titulli origjinal Black Mirror
Vlerësimi TMDb 8.293 4,702 vota
Transmetuar në dt: Dec. 04, 2011
Përfunduar në dt: Jun. 15, 2023
Sezone 7
Episodet 26
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Maniac (2018) me Titra Shqip
Celebrity (2023) me Titra Shqip
Asbest (2023) me Titra Shqip
The I-Land (2019) me Titra Shqip
Top Boy (2019) me Titra Shqip
My Little Girl (2018) me Dublim Shqip
World on Fire (2019) me Titra Shqip
Pretty Little Liars (2010) me Titra Shqip
DOTA: Dragon’s Blood 2021
Methanol (2018) me Titra Shqip
The Watcher (2022) me Titra Shqip
Made For Love 2021
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x