BLUE EYE SAMURAI (2023) me Titra Shqip

BLUE EYE SAMURAI (2023) me Titra Shqip

Nov. 03, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 03, 2023
10

Regjizori

Michael Green
Regjizori

Aktorët

Maya Erskine isMizu (voice)
Mizu (voice)
George Takei isSeki (voice)
Seki (voice)
Masi Oka isRingo (voice)
Ringo (voice)
Cary-Hiroyuki Tagawa isThe Swordmaker (voice)
The Swordmaker (voice)
Brenda Song isAkemi (voice)
Akemi (voice)
Darren Barnet isTaigen (voice)
Taigen (voice)
Randall Park isHeiji Shindo (voice)
Heiji Shindo (voice)
Kenneth Branagh isAbijah Fowler (voice)
Abijah Fowler (voice)

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

E shtyrë nga një ëndërr hakmarrjeje ndaj atyre që e bënë atë të dëbuar në Japoninë e periudhës Edo, një luftëtare e re i pret një rrugë të përgjakshme drejt fatit të saj.

BLUE EYE SAMURAI (2023) me Titra Shqip
BLUE EYE SAMURAI (2023) me Titra Shqip
BLUE EYE SAMURAI (2023) me Titra Shqip
BLUE EYE SAMURAI (2023) me Titra Shqip
BLUE EYE SAMURAI (2023) me Titra Shqip
BLUE EYE SAMURAI (2023) me Titra Shqip
BLUE EYE SAMURAI (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal BLUE EYE SAMURAI
Vlerësimi TMDb 8.648 91 vota
Transmetuar në dt: Nov. 03, 2023
Përfunduar në dt: Nov. 03, 2023
Sezone 1
Episodet 8
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

D.P. (2021) me Titra Shqip
Star Trek (1966) me Titra Shqip
House of the Dragon (2022) me Titra Shqip
Power Book IV: Force (2022) me Titra Shqip
Game of Thrones (2011) me Titra Shqip
Unseen (2023) me Titra Shqip
Mask Girl (2023) me Titra Shqip
The First Lady (2022) me Titra Shqip
The Legend of Vox Machina (2022) me Titra Shqip
Who Is Erin Carter? (2023) me Titra Shqip
Oasis (2023) me Titra Shqip
Your Honor (2020) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x