Burning Body (2023) me Titra Shqip

Burning Body (2023) me Titra Shqip

Sep. 08, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Sep. 08, 2023
10

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Kur një oficer policie vritet dhe i vihet zjarri, të gjithë sytë përqendrohen te dy agjentë të tjerë: e dashura e tij dhe i dashuri i saj.

Burning Body (2023) me Titra Shqip
Burning Body (2023) me Titra Shqip
Burning Body (2023) me Titra Shqip
Burning Body (2023) me Titra Shqip
Burning Body (2023) me Titra Shqip
Burning Body (2023) me Titra Shqip
Burning Body (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal El cuerpo en llamas
Vlerësimi TMDb 6.726 73 vota
Transmetuar në dt: Sep. 08, 2023
Përfunduar në dt: Sep. 08, 2023
Sezone 1
Episodet 8
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Wolf Pack (2023) me Titra Shqip
City on a Hill (2019) me Titra Shqip
Dan Brown’s The Lost Symbol (2021) me Titra Shqip
Silo (2023) me Titra Shqip
Warszawianka (2023) me Titra Shqip
Slow Horses (2022) me Titra Shqip
Heart to Heart (2018) me Titra Shqip
Better Call Saul (2015) me Titra Shqip
Insatiable (2018) me Titra Shqip
The Brothers Sun (2024) me Titra Shqip
The Billion Dollar Code (2021) me Titra Shqip
Descendants of the Sun (2016) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x