Chicago Med (2015) me Titra Shqip

Chicago Med (2015) me Titra Shqip

Nov. 17, 2015
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

9Sezoni 9 Jan. 17, 2024
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
8Sezoni 8 Sep. 21, 2022
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
7Sezoni 7 Sep. 22, 2021
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
6Sezoni 6 Nov. 11, 2020
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
5Sezoni 5 Sep. 25, 2019
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
4Sezoni 4 Sep. 26, 2018
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
3Sezoni 3 Nov. 21, 2017
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 Sep. 22, 2016
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Nov. 17, 2015
10

Regjizori

Dick Wolf
Regjizori

Aktorët

Jessy Schram isDr. Hannah Asher
Dr. Hannah Asher
Dominic Rains isDr. Crockett Marcel
Dr. Crockett Marcel
Marlyne Barrett isMaggie Lockwood
Maggie Lockwood
S. Epatha Merkerson isSharon Goodwin
Sharon Goodwin
Oliver Platt isDr. Daniel Charles
Dr. Daniel Charles

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një udhëtim emocionues përmes kaosit të përditshëm të spitalit më shpërthyes të qytetit dhe ekipit të guximshëm të mjekëve që e mbajnë atë së bashku. Ata do të trajtojnë raste unike të reja të frymëzuara nga ngjarje aktuale, duke krijuar marrëdhënie të zjarrta në pandemoninë pulsuese të dhomës së urgjencës.

Chicago Med (2015) me Titra Shqip
Chicago Med (2015) me Titra Shqip
Chicago Med (2015) me Titra Shqip
Chicago Med (2015) me Titra Shqip
Chicago Med (2015) me Titra Shqip
Chicago Med (2015) me Titra Shqip
Chicago Med (2015) me Titra Shqip
Chicago Med (2015) me Titra Shqip
Chicago Med (2015) me Titra Shqip
Chicago Med (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Chicago Med
Vlerësimi TMDb 8.304 1,073 vota
Transmetuar në dt: Nov. 17, 2015
Përfunduar në dt: Mar. 20, 2024
Sezone 9
Episodet 172
Kohëzgjatja mesatare 42 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Power Book III: Raising Kanan (2021) me Titra Shqip
1923 (2022) me Titra Shqip
The Last Thing He Told Me (2023) me Titra Shqip
Jupiter’s Legacy 2021 me Titra Shqip
My Life with the Walter Boys (2023) me Titra Shqip
Titans (2018) me Titra Shqip
The Borgias (2011) me Titra Shqip
Wild Republic (2021) me Titra Shqip
Penny Dreadful (2014) me Titra Shqip
Hackerville (2018) me Titra Shqip
Scrublands (2023) me Titra Shqip
How to Sell Drugs Online (Fast) (2019) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x