City on a Hill (2019) me Titra Shqip

City on a Hill (2019) me Titra Shqip

Jun. 16, 2019
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

3Sezoni 3 Jul. 31, 2022
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 Mar. 28, 2021
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.

Regjizori

Chuck MacLean
Regjizori

Aktorët

Kevin Bacon isJackie Rohr
Jackie Rohr
Aldis Hodge isDecourcy Ward
Decourcy Ward
Jill Hennessy isJenny Rohr
Jenny Rohr
Lauren E. Banks isSiobhan Quays
Siobhan Quays
Matthew Del Negro isChris Caysen
Chris Caysen

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në fillim të viteve ’90 në Boston, një prokuror qarku afro-amerikan vjen nga Bruklini duke mbrojtur ndryshimin dhe formon një aleancë të pamundur me një veteran të korruptuar por të nderuar të FBI-së, i cili investoi në ruajtjen e status quo-së. Së bashku ata marrin përsipër një familje grabitësish makinash të blinduara nga Charlestown në një çështje që po rritet për të përfshirë dhe përfundimisht përmbysur sistemin e drejtësisë penale në mbarë qytetin e Bostonit.

City on a Hill (2019) me Titra Shqip
City on a Hill (2019) me Titra Shqip
City on a Hill (2019) me Titra Shqip
City on a Hill (2019) me Titra Shqip
City on a Hill (2019) me Titra Shqip
City on a Hill (2019) me Titra Shqip
City on a Hill (2019) me Titra Shqip
City on a Hill (2019) me Titra Shqip
City on a Hill (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal City on a Hill
Vlerësimi TMDb 7.518 138 vota
Transmetuar në dt: Jun. 16, 2019
Përfunduar në dt: Sep. 25, 2022
Sezone 3
Episodet 26
Kohëzgjatja mesatare 55 minuta
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

I Hate Suzie (2020) me Titra Shqip
Money Heist: Korea – Joint Economic Area (2022) me Titra Shqip
A Shop for Killers (2024) me Titra Shqip
Alice in Borderland (2020) me Titra Shqip
DMZ (2022) me Titra Shqip
50M² 2021
The Sandman (2022) me Titra Shqip
The Witcher (2019) me Titra Shqip
The Invisible Ladies (2023) me Titra Shqip
Alchemy of Souls (2022) me Titra Shqip
Wolf (2023) me Titra Shqip
Californication (2007) me Titra Shqip
5 2 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x