Czech It Out! (2022) me Titra Shqip

Czech It Out! (2022) me Titra Shqip

Apr. 01, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 01, 2022
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një seri dokumentaresh me stil jetese që tregon ushqimin dhe kulturën e Republikës Çeke, si dhe historinë e jetës reale të aktorit dhe gustatorit Lukáš Hejlík dhe vajzës së tij adoleshente Klára duke u lidhur për interesa të përbashkëta.

Czech It Out! (2022) me Titra Shqip
Czech It Out! (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Spolu & hladoví
Vlerësimi TMDb 3 1 vota
Transmetuar në dt: Apr. 01, 2022
Përfunduar në dt: May. 13, 2022
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 23 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Italia 90: Four Weeks That Changed The World (2022) me Titra Shqip
Deadline Day: Football’s Transfer Window (2023) me Titra Shqip
The Walking Dead – Origins (2021) me Titra Shqip
Cosmos (2014) me Titra Shqip
Escape to the Chateau (2016) me Titra Shqip
Human Body: Pushing the Limits (2008) me Titra Shqip
The Three Drinkers Do Scotch Whisky (2018) me Titra Shqip
Libby, Are You Home Yet? (2022) me Titra Shqip
Rise of Empires: Ottoman (2020) me Titra Shqip
Money Heist: From Tokyo to Berlin (2021) me Titra Shqip
Spy Ops (2023) me Titra Shqip
The Last Dance (2020)
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x