Dice (2016) me Titra Shqip

Dice (2016) me Titra Shqip

Apr. 10, 2016
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Aug. 20, 2017
10
1Sezoni 1 Apr. 10, 2016
10

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Hickory, dickory, dock – Njeriu i Zareve është kthyer dhe ai është gati të lëkundet. Historitë gjysmë të vërteta të Andrew Dice Clay, humori unik i të cilit shpesh e fut në telashe. Pasi ishte në krye, humoristi tani duhet të punojë për të ringjallur karrierën e tij, të paguajë borxhet e tij të lojërave të fatit, të menaxhojë grupin rock të djemve të tij, të shmangë fansat e vjetër dhe të mbajë familjen e tij në këmbë.

Dice (2016) me Titra Shqip
Dice (2016) me Titra Shqip
Dice (2016) me Titra Shqip
Dice (2016) me Titra Shqip
Dice (2016) me Titra Shqip
Dice (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dice
Vlerësimi TMDb 7.1 15 vota
Transmetuar në dt: Apr. 10, 2016
Përfunduar në dt: Oct. 08, 2017
Sezone 2
Episodet 13
Kohëzgjatja mesatare 30 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fat Actress (2005) me Titra Shqip
Why Women Kill (2019) me Titra Shqip
Nurse Jackie (2009) me Titra Shqip
HeartBeat (2023) me Titra Shqip
Poker Face (2023) me Titra Shqip
High Fidelity (2020) me Titra Shqip
Kamikaze (2021) me Titra Shqip
Dafne and the Rest (2021) me Titra Shqip
Neon (2023) me Titra Shqip
One Way or Another (2020) me Titra Shqip
Living with Yourself (2019) me Titra Shqip
Patrick Melrose (2018) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x