Django (2023) me Titra Shqip

Django (2023) me Titra Shqip

Feb. 13, 2023
Vlerësimi juaj: 0
7 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Feb. 13, 2023
10

Regjizori

Aktorët

Noomi Rapace isElizabeth Thurman
Elizabeth Thurman
Tom Austen isEljiah Turner
Eljiah Turner
Jyuddah Jaymes isSeymour Ellis
Seymour Ellis
Joshua J. Parker isAdam Thurmann
Adam Thurmann

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në Perëndimin e Egër në vitet 1860 dhe 1870, Sara dhe Xhoni kanë themeluar Babiloninë e Re, një qytet të dëbuarve të të gjitha prejardhjeve. I përhumbur nga vrasja e familjes së tij tetë vjet më parë, Xhango është ende në kërkim të vajzës së tij, duke besuar se ajo mund t’i ketë mbijetuar vrasjes. Kur Django e gjen në mënyrë tronditëse në Babiloni, gati për t’u martuar me Xhonin, Sara – tani një grua e rritur – dëshiron që Xhango të largohet nga frika se ai do ta vërë Babiloninë në rrezik. Por Xhango, duke besuar se qyteti është në rrezik, është i bindur se nuk do ta humbasë vajzën e tij dy herë.

Django (2023) me Titra Shqip
Django (2023) me Titra Shqip
Django (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Django
Vlerësimi TMDb 6.2 13 vota
Transmetuar në dt: Feb. 13, 2023
Përfunduar në dt: Mar. 13, 2023
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

1923 (2022) me Titra Shqip
Westworld (2016) me Titra Shqip
Longmire (2012) me Titra Shqip
New Bandits (2023) me Titra Shqip
1883 (2021) me Titra Shqip
Deadwood (2004) me Titra Shqip
Walker Independence (2022) me Titra Shqip
Joe Pickett (2021) me Titra Shqip
Yellowstone (2018) me Titra Shqip
Outer Range (2022) me Titra Shqip
Lawmen: Bass Reeves (2023) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x