DMZ (2022) me Titra Shqip

DMZ (2022) me Titra Shqip

Mar. 17, 2022
Vlerësimi juaj: 0
8.3 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Mar. 17, 2022
10

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në të ardhmen e afërt pasi një luftë e ashpër civile e lë Manhatanin një zonë të çmilitarizuar (DMZ), të shkatërruar dhe të izoluar nga pjesa tjetër e botës, mjekja e egër Alma Ortega nis një udhëtim të mundimshëm për të gjetur djalin që humbi në evakuimin e Nju Jorkut. Qyteti në fillimin e konfliktit. Në rrugën e saj qëndrojnë bandat, milicitë, demagogët dhe komandantët e luftës, duke përfshirë Parco Delgado, udhëheqësin popullor – dhe vdekjeprurës – të një prej bandave më të fuqishme në DMZ.

DMZ (2022) me Titra Shqip
DMZ (2022) me Titra Shqip
DMZ (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal DMZ
Vlerësimi TMDb 7.2 30 vota
Transmetuar në dt: Mar. 17, 2022
Përfunduar në dt: Mar. 17, 2022
Sezone 1
Episodet 4
Kohëzgjatja mesatare 59 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Westworld (2016) me Titra Shqip
True Story (2021) me Titra Shqip
Longmire (2012) me Titra Shqip
The Haunting of Hill House (2018) me Titra Shqip
City on Fire (2023) me Titra Shqip
Love 101 (2020) me Titra Shqip
Kuzgun (2019) me Titra Shqip
The Walking Dead: Dead City (2023) me Titra Shqip
What If…? (2021) me Titra Shqip
Wolf Pack (2023) me Titra Shqip
Dreamland (2023) me Titra Shqip
The Ark (2023) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x