Don’t Look Deeper (2020) me Titra Shqip

Don’t Look Deeper (2020) me Titra Shqip

Jul. 27, 2020
Vlerësimi juaj: 0
9.3 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jul. 27, 2020
10

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në Kaliforninë e së ardhmes së afërt, nxënësja e shkollës së mesme Aisha mëson një sekret të errët për veten e saj. Ajo shkon nga ëndrrat e diplomimit dhe kolegjit … drejt vrapimit papritur për jetën e saj.

Don’t Look Deeper (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal Don't Look Deeper
Vlerësimi TMDb 8.7 13 vota
Transmetuar në dt: Jul. 27, 2020
Përfunduar në dt: Aug. 11, 2020
Sezone 1
Episodet 14
Kohëzgjatja mesatare 10 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Bates Motel (2013) me Titra Shqip
The Terminal List (2022) me Titra Shqip
Sherlock (2010) me Titra Shqip
Jupiter’s Legacy 2021 me Titra Shqip
Wild Republic (2021) me Titra Shqip
Marvel’s Luke Cage (2016) me Titra Shqip
The Veil (2021) me Titra Shqip
A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip
Murder in Polná (2016) me Titra Shqip
Hannibal (2013) me Titra Shqip
Pacific Rim: The Black 2021
DOTA: Dragon’s Blood 2021
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x