Dreamland (2023) me Titra Shqip

Dreamland (2023) me Titra Shqip

Apr. 06, 2023
Vlerësimi juaj: 0
8 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 06, 2023
10

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në qytetin e Margate, motra e madhe Trish është shtatzënë dhe pret një vajzë. Motrat e saj Clare dhe Leila mblidhen rreth saj me nënën e tyre. Por motra tjetër Mel bën një kthim të papritur që kërcënon të destabilizojë të gjithë familjen.

Dreamland (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Dreamland
Vlerësimi TMDb 6.7 3 vota
Transmetuar në dt: Apr. 06, 2023
Përfunduar në dt: Apr. 06, 2023
Sezone 1
Episodet 6
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Kin (2021) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Omar Ander Alexis (2021) me Titra Shqip
The Watchful Eye (2023) me Titra Shqip
Griselda (2024) me Titra Shqip
Peaky Blinders (2013) me Titra Shqip
Mayor of Kingstown (2021) me Titra Shqip
Loki (2021) me Titra Shqip
Shattered Destinies (2018) me Titra Shqip
The Great Game (2022) me Titra Shqip
Barbarians (2020) me Titra Shqip
Wolf Pack (2023) me Titra Shqip
Patrick Melrose (2018) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x