Drift: Partners in Crime (2023) me Titra Shqip

Drift: Partners in Crime (2023) me Titra Shqip

Feb. 24, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Sep. 01, 2023
10
1Sezoni 1 Feb. 24, 2023
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Ken Duken isAli Zeller
Ali Zeller
Angelina Häntsch isFrida Selldorf
Frida Selldorf
Fabian Busch isLeo Zeller
Leo Zeller
Nikola Kastner isRena Martens
Rena Martens
Liam Mockridge isJannis Sendlinger
Jannis Sendlinger
Petra Morzé isJulia Zeller
Julia Zeller
Mona Pirzad isMaryam Soltani
Maryam Soltani

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Të rritur në Gjermani, vëllezërit Ali dhe Leo Zeller donin gjithçka për makinat e shpejta dhe motorsportet, por humbja e babait të tyre në një aksident të tmerrshëm automobilistik krijon një ndarje të thellë mes tyre. Pavarësisht tragjedisë, të dy rriten për t’u bërë oficerë policie për patrullën gjermane të autostradës, duke ndjekur të dyshuarit dhe duke luftuar krimin në autobahun me shpejtësi të lartë. Kur një kriminel me aksione të larta

Drift: Partners in Crime (2023) me Titra Shqip
Drift: Partners in Crime (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Drift: Partners in Crime
Vlerësimi TMDb 7.5 2 vota
Transmetuar në dt: Feb. 24, 2023
Përfunduar në dt: Mar. 24, 2023
Sezone 1
Episodet 5
Kohëzgjatja mesatare 42 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Witcher (2019) me Titra Shqip
Fallen (2007) me Titra Shqip
Squid Game (2021) me Titra Shqip
Knightfall (2017) me Titra Shqip
The Last Kingdom (2015) me Titra Shqip
Warrior Nun (2020) me Titra Shqip
Marvel’s Hit-Monkey (2021) me Titra Shqip
Halo (2022) me Titra Shqip
DC’s Legends of Tomorrow (2016) me Titra Shqip
The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022) me Titra Shqip
Arcane (2021) me Titra Shqip
Marvel’s The Defenders (2017) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x