Echo (2024) me Titra Shqip

Echo (2024) me Titra Shqip

Jan. 09, 2024
Vlerësimi juaj: 0
5.5 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jan. 09, 2024
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Alaqua Cox isMaya Lopez / Echo
Maya Lopez / Echo
Chaske Spencer isHenry 'Black Crow' Lopez
Henry 'Black Crow' Lopez
Tantoo Cardinal isChula Battiest
Chula Battiest
Vincent D'Onofrio isWilson Fisk / Kingpin
Wilson Fisk / Kingpin

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

E ndjekur nga perandoria kriminale e Wilson Fiskut, udhëtimi i Mayas e sjell atë në shtëpi dhe ajo duhet të përballet me familjen dhe trashëgiminë e saj.

Echo (2024) me Titra Shqip
Echo (2024) me Titra Shqip
Echo (2024) me Titra Shqip
Echo (2024) me Titra Shqip
Echo (2024) me Titra Shqip
Echo (2024) me Titra Shqip
Echo (2024) me Titra Shqip
Echo (2024) me Titra Shqip
Echo (2024) me Titra Shqip
Echo (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal Echo
Vlerësimi TMDb 6.285 265 vota
Transmetuar në dt: Jan. 09, 2024
Përfunduar në dt: Jan. 09, 2024
Sezone 1
Episodet 5
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

The Pembrokeshire Murders (2021)
Marvel’s The Punisher (2017) me Titra Shqip
Catherine the Great (2019) me Titra Shqip
Money Heist: Korea – Joint Economic Area (2022) me Titra Shqip
Aranyak (2021) me Titra Shqip
Baymax! (2022) me Titra Shqip
Shattered Destinies (2018) me Titra Shqip
Stargirl 2020 me Titra Shqip
The Fiery Priest (2019) me Titra Shqip
The Long Shadow (2023) me Titra Shqip
Squid Game (2021) me Titra Shqip
Reborn Rich (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x