Echo 3 (2022) me Titra Shqip

Echo 3 (2022) me Titra Shqip

Nov. 22, 2022
Vlerësimi juaj: 0
7.7 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 22, 2022
10

Regjizori

Mark Boal
Regjizori

Aktorët

Luke Evans isAlex 'Bambi' Chesborough
Alex 'Bambi' Chesborough
Michiel Huisman isEric 'Prince' Haas
Eric 'Prince' Haas
Jessica Collins isAmber Chesborough
Amber Chesborough
Elizabeth Anweis isNatalie Foster
Natalie Foster
Martina Gusman isVioletta Cadiz
Violetta Cadiz

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Kur shkencëtarja e shkëlqyer Amber Chesborough zhduket përgjatë kufirit Kolumbi-Venezuelë, vëllai i saj dhe burri i saj – të dy komando elitë të Ushtrisë Amerikane – luftojnë për ta gjetur atë mes një lufte guerile, duke zbuluar se gruaja që ata duan mund të ketë një sekret.

Echo 3 (2022) me Titra Shqip
Echo 3 (2022) me Titra Shqip
Echo 3 (2022) me Titra Shqip
Echo 3 (2022) me Titra Shqip
Echo 3 (2022) me Titra Shqip
Echo 3 (2022) me Titra Shqip
Echo 3 (2022) me Titra Shqip
Echo 3 (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Echo 3
Vlerësimi TMDb 7.567 45 vota
Transmetuar në dt: Nov. 22, 2022
Përfunduar në dt: Jan. 12, 2023
Sezone 1
Episodet 10
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Wild Republic (2021) me Titra Shqip
The First Lady (2022) me Titra Shqip
My Dog & I (2018) me Titra Shqip
Shahmaran (2023) me Titra Shqip
Yu Yu Hakusho (2023) me Titra Shqip
SkyMed (2022) me Titra Shqip
True Beauty 2020
The Walking Dead: Daryl Dixon (2023) me Titra Shqip
Asbest (2023) me Titra Shqip
The Secret Circle (2011) me Titra Shqip
Snowfall (2017) me Titra Shqip
Saint X (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x