Gen V (2023) me Titra Shqip

Gen V (2023) me Titra Shqip

Sep. 28, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 5 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Sep. 28, 2023
10

Regjizori

Evan Goldberg
Regjizori

Aktorët

Jaz Sinclair isMarie Moreau
Marie Moreau
Chance Perdomo isAndre Anderson
Andre Anderson
Lizze Broadway isEmma Meyer / Little Cricket
Emma Meyer / Little Cricket
Maddie Phillips isCate Dunlap
Cate Dunlap
London Thor isJordan Li
Jordan Li
Derek Luh isJordan Li
Jordan Li
Asa Germann isSam Riordan
Sam Riordan
Shelley Conn isIndira Shetty
Indira Shetty

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në kolegjin e vetëm të Amerikës për superheronj, studentët e talentuar vënë në provë kufijtë e tyre moralë, duke konkurruar për renditjen më të lartë të universitetit dhe një shans për t’u bashkuar me The Seven, ekipin elitar të superheronjve të Vought International. Kur sekretet e errëta të shkollës dalin në dritë, ata duhet të vendosin se çfarë lloj heronjsh duan të bëhen.

Gen V (2023) me Titra Shqip
Gen V (2023) me Titra Shqip
Gen V (2023) me Titra Shqip
Gen V (2023) me Titra Shqip
Gen V (2023) me Titra Shqip
Gen V (2023) me Titra Shqip
Gen V (2023) me Titra Shqip
Gen V (2023) me Titra Shqip
Gen V (2023) me Titra Shqip
Gen V (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Gen V
Vlerësimi TMDb 8 110 vota
Transmetuar në dt: Sep. 28, 2023
Përfunduar në dt: Oct. 05, 2023
Sezone 1
Episodet 8
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

1899 (2022) me Titra Shqip
Bosé (2022) me Titra Shqip
Power Book III: Raising Kanan (2021) me Titra Shqip
Kung Fu (2021) me Titra Shqip
The Best Man: The Final Chapters (2022) me Titra Shqip
ONE PIECE (2023) me Titra Shqip
Star Trek: Strange New Worlds (2022) me Titra Shqip
The Killing Vote (2023) me Titra Shqip
Spy/Master (2023) me Titra Shqip
The Legend of Korra (2012) me Titra Shqip
Weeds (2005) me Titra Shqip
Y: The Last Man (2021) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x