Ice Age: Scrat Tales (2022) me Dublim Shqip

Ice Age: Scrat Tales (2022) me Dublim Shqip

Apr. 13, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 4 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Apr. 13, 2022
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Chris Wedge isScrat (voice)
Scrat (voice)
Kari Wahlgren isBaby Scrat (voice)
Baby Scrat (voice)

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Scrat përjeton uljet dhe ngritjet e atësisë, ndërsa ai dhe foshnja e adhurueshme, e djallëzuar Scrat, lidhen në mënyrë alternative me njëri-tjetrin dhe luftojnë për pronësinë e Acorn-it shumë të çmuar.

Ice Age: Scrat Tales (2022) me Dublim Shqip
Ice Age: Scrat Tales (2022) me Dublim Shqip
Ice Age: Scrat Tales (2022) me Dublim Shqip
Ice Age: Scrat Tales (2022) me Dublim Shqip
Ice Age: Scrat Tales (2022) me Dublim Shqip
Ice Age: Scrat Tales (2022) me Dublim Shqip
Ice Age: Scrat Tales (2022) me Dublim Shqip
Ice Age: Scrat Tales (2022) me Dublim Shqip
Ice Age: Scrat Tales (2022) me Dublim Shqip
Ice Age: Scrat Tales (2022) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Ice Age: Scrat Tales
Vlerësimi TMDb 7.3 134 vota
Transmetuar në dt: Apr. 13, 2022
Përfunduar në dt: Apr. 13, 2022
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 4 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Percy Jackson and the Olympians (2023) me Titra Shqip
Trese (2021) me Titra Shqip
The Santa Clauses (2022) me Titra Shqip
Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Dublim Shqip
Yasuke 2021
My Little Girl (2018) me Dublim Shqip
H.O.T. Human of TIRANA (2021) Serial Shqiptar
The Legend of Korra (2012) me Titra Shqip
Thus Spoke Kishibe Rohan (2017) me Titra Shqip
The Legend of Vox Machina (2022) me Titra Shqip
Invincible 2021
The Chosen (2019) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x