Keep Breathing (2022) me Titra Shqip

Keep Breathing (2022) me Titra Shqip

Jul. 28, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jul. 28, 2022
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Melissa Barrera isLiv Rivera
Liv Rivera

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Kur një aeroplan i vogël rrëzohet në mes të shkretëtirës kanadeze, një grua e vetme duhet të luftojë me elementët dhe shanset për të mbijetuar.

Keep Breathing (2022) me Titra Shqip
Keep Breathing (2022) me Titra Shqip
Keep Breathing (2022) me Titra Shqip
Keep Breathing (2022) me Titra Shqip
Keep Breathing (2022) me Titra Shqip
Keep Breathing (2022) me Titra Shqip
Keep Breathing (2022) me Titra Shqip
Keep Breathing (2022) me Titra Shqip
Keep Breathing (2022) me Titra Shqip
Keep Breathing (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Keep Breathing
Vlerësimi TMDb 6.307 119 vota
Transmetuar në dt: Jul. 28, 2022
Përfunduar në dt: Jul. 28, 2022
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 35 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Fallen (2007) me Titra Shqip
National Treasure: Edge of History (2022) me Titra Shqip
The Take (2009) me Titra Shqip
The Widow (2019) me Titra Shqip
Vincenzo (2021) me Titra Shqip
Gen V (2023) me Titra Shqip
Limitless (2015) me Titra Shqip
Loki (2021) me Titra Shqip
La Brea (2021) me Titra Shqip
Who Is Erin Carter? (2023) me Titra Shqip
Jean-Claude Van Johnson (2016) me Titra Shqip
The Last of Us (2023) me Titra Shqip
3 2 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x