Kin (2021) me Titra Shqip

Kin (2021) me Titra Shqip

Sep. 09, 2021
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Mar. 19, 2023
10
1Sezoni 1 Sep. 09, 2021
10

Regjizori

Aktorët

Charlie Cox isMichael Kinsella
Michael Kinsella
Aidan Gillen isFrank Kinsella
Frank Kinsella
Clare Dunne isAmanda Kinsella
Amanda Kinsella
Maria Doyle Kennedy isBridget 'Birdy' Goggins
Bridget 'Birdy' Goggins
Emmett Scanlan isJimmy Kinsella
Jimmy Kinsella
Sam Keeley isEric 'Viking' Kinsella
Eric 'Viking' Kinsella
Yasmin Seky isNikita Murphy
Nikita Murphy
Francis Magee isBren Kinsella
Bren Kinsella

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Jetët e një familjeje dublinase të përfshirë në një luftë bandash dhe pasojat e zgjedhjeve të tyre.

Kin (2021) me Titra Shqip
Kin (2021) me Titra Shqip
Kin (2021) me Titra Shqip
Kin (2021) me Titra Shqip
Kin (2021) me Titra Shqip
Kin (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Kin
Vlerësimi TMDb 7.742 33 vota
Transmetuar në dt: Sep. 09, 2021
Përfunduar në dt: May. 07, 2023
Sezone 2
Episodet 16
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Last of Us (2023) me Titra Shqip
The Legend of Korra (2012) me Titra Shqip
BLUE EYE SAMURAI (2023) me Titra Shqip
Downton Abbey (2010) me Titra Shqip
Marvel’s Iron Fist (2017) me Titra Shqip
The Haunting of Hill House (2018) me Titra Shqip
Hache 2019
Fallen (2007) me Titra Shqip
The Act (2019) me Titra Shqip
Lost in Space 2018
Who Is Erin Carter? (2023) me Titra Shqip
Fatal Attraction (2023) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x