Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Dublim Shqip

Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Dublim Shqip

Jul. 14, 2022
Vlerësimi juaj: 0
8.8 14 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jul. 14, 2022
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Jack Black isPo (voice)
Po (voice)
Rita Ora isWandering Blade (voice)
Wandering Blade (voice)
Chris Geere isKlaus Dumont (voice)
Klaus Dumont (voice)
Della Saba isVeruca Dumont (voice)
Veruca Dumont (voice)

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Ndiqni aventurat e Po-s, i cili bashkohet me një kalorës anglez jo të pakuptimtë të quajtur Wandering Blade për të gjetur një koleksion prej katër armësh të fuqishme përpara se të bëjnë një palë nuselalësh misterioze dhe për të shpëtuar botën nga shkatërrimi.

Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Dublim Shqip
Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Dublim Shqip
Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Dublim Shqip
Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Dublim Shqip
Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Dublim Shqip
Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Dublim Shqip
Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Dublim Shqip
Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Dublim Shqip
Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Dublim Shqip
Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Kung Fu Panda: The Dragon Knight
Vlerësimi TMDb 7.681 69 vota
Transmetuar në dt: Jul. 14, 2022
Përfunduar në dt: Jul. 14, 2022
Sezone 1
Episodet 11
Kohëzgjatja mesatare 24 minuta
Shpërndarë4

Tituj të Ngjashëm

Limitless with Chris Hemsworth (2022) me Titra Shqip
Arcane (2021) me Titra Shqip
The Umbrella Academy (2019) me Titra Shqip
Moving (2023) me Titra Shqip
Star Trek: Picard (2020) me Titra Shqip
Marvel’s Hit-Monkey (2021) me Titra Shqip
The Legend of Vox Machina (2022) me Titra Shqip
Warrior (2019) me Titra Shqip
Marvel’s The Punisher (2017) me Titra Shqip
Superman & Lois (2021) me Titra Shqip
Song of the Bandits (2023) me Titra Shqip
Titans (2018) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x