Lawmen: Bass Reeves (2023) me Titra Shqip

Lawmen: Bass Reeves (2023) me Titra Shqip

Nov. 05, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 05, 2023
10

Regjizori

Chad Feehan
Regjizori

Aktorët

David Oyelowo isBass Reeves
Bass Reeves
Lauren E. Banks isJennie Reeves
Jennie Reeves
Demi Singleton isSally Reeves
Sally Reeves
Barry Pepper isEsau Pierce
Esau Pierce
Dennis Quaid isDeputy U.S. Marshall Sherrill Lynn
Deputy U.S. Marshall Sherrill Lynn
Grantham Coleman isEdwin Jones
Edwin Jones
Donald Sutherland isJudge Isaac Parker
Judge Isaac Parker

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Historia e Bass Reeves, ligjvënësit legjendar të Perëndimit të egër, është sjellë në jetë. Reeves punoi në epokën pas Rindërtimit si oficer federal i paqes në Territorin Indian, duke kapur mbi 3000 nga kriminelët më të rrezikshëm pa u plagosur ndonjëherë – dhe besohet të jetë frymëzimi për The Lone Ranger.

Lawmen: Bass Reeves (2023) me Titra Shqip
Lawmen: Bass Reeves (2023) me Titra Shqip
Lawmen: Bass Reeves (2023) me Titra Shqip
Lawmen: Bass Reeves (2023) me Titra Shqip
Lawmen: Bass Reeves (2023) me Titra Shqip
Lawmen: Bass Reeves (2023) me Titra Shqip
Lawmen: Bass Reeves (2023) me Titra Shqip
Lawmen: Bass Reeves (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Lawmen: Bass Reeves
Vlerësimi TMDb 7.3 35 vota
Transmetuar në dt: Nov. 05, 2023
Përfunduar në dt: Dec. 17, 2023
Sezone 1
Episodet 8
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

House of Cards (2013) me Titra Shqip
Hackerville (2018) me Titra Shqip
Breaking Bad (2008) me Titra Shqip
Tribes of Europa 2021 me titra shqip
Elite Short Stories: Omar Ander Alexis (2021) me Titra Shqip
Dark Desire (2020) me Titra Shqip
The Falcon and the Winter Soldier 2021
Ozark (2017) me Titra Shqip
Wu Assassins (2019) me Titra Shqip
Knightfall (2017) me Titra Shqip
Dexter (2006) me Titra Shqip
The Last Kingdom (2015) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x