Let the Right One In (2022) me Titra Shqip

Let the Right One In (2022) me Titra Shqip

Oct. 09, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Oct. 09, 2022
10

Regjizori

Aktorët

Anika Noni Rose isNaomi Cole
Naomi Cole
Grace Gummer isDr. Claire Logan
Dr. Claire Logan
Ian Foreman isIsaiah Cole
Isaiah Cole
Nick Stahl isMatthew Dean
Matthew Dean
Jacob Buster isPeter Logan
Peter Logan
Kevin Carroll isZeke Dawes
Zeke Dawes

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Jeta e Markut dhe vajzës së tij 12-vjeçare ndryshoi përgjithmonë 10 vjet më parë, kur ajo u shndërrua në një vampir. E mbyllur në moshën 12-vjeçare, ndoshta përgjithmonë, Eleanor jeton një jetë të mbyllur, në gjendje të dalë vetëm natën, ndërsa babai i saj bën çmos për t’i siguruar asaj sasinë minimale të gjakut njerëzor që i nevojitet për të qëndruar gjallë.

Let the Right One In (2022) me Titra Shqip
Let the Right One In (2022) me Titra Shqip
Let the Right One In (2022) me Titra Shqip
Let the Right One In (2022) me Titra Shqip
Let the Right One In (2022) me Titra Shqip
Let the Right One In (2022) me Titra Shqip
Let the Right One In (2022) me Titra Shqip
Let the Right One In (2022) me Titra Shqip
Let the Right One In (2022) me Titra Shqip
Let the Right One In (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Let the Right One In
Vlerësimi TMDb 7.1 58 vota
Transmetuar në dt: Oct. 09, 2022
Përfunduar në dt: Dec. 11, 2022
Sezone 1
Episodet 10
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Killing Vote (2023) me Titra Shqip
The O.C. (2003) me Titra Shqip
Fatal Attraction (2023) me Titra Shqip
Accused (2023) me Titra Shqip
Black Knight (2023) me Titra Shqip
Mayans M.C. (2018) me Titra Shqip
Ragnarok (2020) me Titra Shqip
Sons of Anarchy (2008) me Titra Shqip
Moving (2023) me Titra Shqip
Our Flag Means Death (2022) me Titra Shqip
The Affair (2014) me Titra Shqip
Superman & Lois (2021) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x