Lifeline (2017) me Titra Shqip

Lifeline (2017) me Titra Shqip

Oct. 30, 2017
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Apr. 23, 2024
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Oct. 30, 2017
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Anastasiia Karpenko isOksana Kovalchuk
Oksana Kovalchuk
Sergey Derevyanko isMaksym Zakrevskyi
Maksym Zakrevskyi
Volodymyr Kanivets isAnton Horobets'
Anton Horobets'

Përshkrimi i Filmit

Një kardiokirurg në vështirësi dërgohet të ndryshojë një spital të korruptuar të ndihmës së parë. Me një situatë aq kritike sa pacientët që kursen çdo ditë, spitali do të jetë sfida më e madhe e të gjitha kohërave.

Titulli origjinal Лікар Ковальчук
Transmetuar në dt: Oct. 30, 2017
Përfunduar në dt: Oct. 30, 2017
Sezone 2
Episodet 90
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Irregulars 2021 me Titra Shqip
First Kill (2022) me Titra Shqip
Yellowjackets (2021) me Titra Shqip
Il capo dei capi aka Corleone (2007) me Titra Shqip
Duty After School (2023) me Titra Shqip
Omar (2012) me Titra Shqip
Heroes (2006) me Titra Shqip
The Last of Us (2023) me Titra Shqip
Under the Dome (2013) me Titra Shqip
Anatomy of a Scandal (2022) me Titra Shqip
All the Sins (2019) me Titra Shqip
House of Ninjas (2024) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x