Longmire (2012) me Titra Shqip

Longmire (2012) me Titra Shqip

Jun. 03, 2012
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

6Sezoni 6 Nov. 17, 2017
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
5Sezoni 5 Sep. 23, 2016
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
4Sezoni 4 Sep. 10, 2015
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
3Sezoni 3 Jun. 02, 2014
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 May. 27, 2013
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Jun. 03, 2012
10

Regjizori

John Coveny
Regjizori

Aktorët

Robert Taylor isWalt Longmire
Walt Longmire
Katee Sackhoff isVictoria 'Vic' Moretti
Victoria 'Vic' Moretti
Lou Diamond Phillips isHenry Standing Bear
Henry Standing Bear
Cassidy Freeman isCady Longmire
Cady Longmire

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një sherif në Uajoming rindërton jetën dhe karrierën e tij pas vdekjes së gruas së tij. Bazuar në serinë e romaneve misterioze “Walt Longmire” të shkruara nga autori më i shitur Craig Johnson.

Longmire (2012) me Titra Shqip
Longmire (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Longmire
Vlerësimi TMDb 7.7 249 vota
Transmetuar në dt: Jun. 03, 2012
Përfunduar në dt: Nov. 17, 2017
Sezone 6
Episodet 63
Kohëzgjatja mesatare 45 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hightown (2020) me Titra Shqip
Kamikaze (2021) me Titra Shqip
Clarice (2021) me Titra Shqip
The Recruit (2022) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe (2021) me Titra Shqip
The Mosquito Coast 2021
Untameable (2023) me Titra Shqip
Special Ops: Lioness (2023) me Titra Shqip
Immortals (2018) me Titra Shqip
Jupiter’s Legacy 2021 me Titra Shqip
The Queen’s Gambit (2020) me Titra Shqip
Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story (2022) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x