L’onore e il rispetto (2006) me Titra Shqip

L’onore e il rispetto (2006) me Titra Shqip

Sep. 05, 2006
Vlerësimi juaj: 0
8 4 vota

Sezone dhe episode

5Sezoni 5 Mar. 31, 2017
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
4Sezoni 4 Sep. 01, 2015
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
3Sezoni 3 Sep. 11, 2012
10
2Sezoni 2 Nov. 08, 2009
10
1Sezoni 1 Sep. 05, 2006
10

Regjizori

Aktorët

Beatrice Galati isAntonia Fortebracci
Antonia Fortebracci
Giulia Petrungano isRosalinda Scianna
Rosalinda Scianna
Olga Shutieva isGiada Cusano
Giada Cusano
Gabriel Garko isTonio Fortebracci
Tonio Fortebracci
Cristiano Pasca isRiccardo Milazzo
Riccardo Milazzo
Gilberto Idonea isProcuratore Egidio Trapanese
Procuratore Egidio Trapanese
Valerio Morigi isEttore De Nicola
Ettore De Nicola
Daria Baykalova isDaria Bertolaso
Daria Bertolaso
Lisa Gastoni isContessa Adriana Minniti
Contessa Adriana Minniti
Mattia Sbragia isMinistro Luigi Cusano
Ministro Luigi Cusano

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Disa familje italiane luftojnë për nder dhe respekt.

L’onore e il rispetto (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal L'onore e il rispetto
Vlerësimi TMDb 7.833 6 vota
Transmetuar në dt: Sep. 05, 2006
Përfunduar në dt: May. 19, 2017
Sezone 5
Episodet 32
Kohëzgjatja mesatare 80 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Dexter (2006) me Titra Shqip
Dark Hearts (2023) me Titra Shqip
Escape at Dannemora (2018) me Titra Shqip
Unorthodox 2020
My Life with the Walter Boys (2023) me Titra Shqip
Song of the Bandits (2023) me Titra Shqip
Unseen (2023) me Titra Shqip
Dreamland (2023) me Titra Shqip
Dexter: New Blood (2021) me Titra Shqip
Murder in Polná (2016) me Titra Shqip
The Walking Dead: The Ones Who Live (2024) me Titra Shqip
Bullets (2021) me Titra Shqip
3.4 5 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x