Marvel’s Iron Fist (2017) me Titra Shqip

Marvel’s Iron Fist (2017) me Titra Shqip

Mar. 17, 2017
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Sep. 07, 2018
10
1Sezoni 1 Mar. 17, 2017
10

Regjizori

Scott Buck
Regjizori

Aktorët

Finn Jones isDanny Rand
Danny Rand
Jessica Henwick isColleen Wing
Colleen Wing
Jessica Stroup isJoy Meachum
Joy Meachum
Tom Pelphrey isWard Meachum
Ward Meachum
Alice Eve isMary Walker
Mary Walker

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Danny Rand rishfaqet 15 vjet pasi supozohej se kishte vdekur. Tani, me fuqinë e Grushtit të Hekurt, ai kërkon të rimarrë të kaluarën e tij dhe të përmbushë fatin e tij.

Marvel’s Iron Fist (2017) me Titra Shqip
Marvel’s Iron Fist (2017) me Titra Shqip
Marvel’s Iron Fist (2017) me Titra Shqip
Marvel’s Iron Fist (2017) me Titra Shqip
Marvel’s Iron Fist (2017) me Titra Shqip
Marvel’s Iron Fist (2017) me Titra Shqip
Marvel’s Iron Fist (2017) me Titra Shqip
Marvel’s Iron Fist (2017) me Titra Shqip
Marvel’s Iron Fist (2017) me Titra Shqip
Marvel’s Iron Fist (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Marvel's Iron Fist
Vlerësimi TMDb 6.5 2,251 vota
Transmetuar në dt: Mar. 17, 2017
Përfunduar në dt: Sep. 07, 2018
Sezone 2
Episodet 23
Kohëzgjatja mesatare 55 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Fall of the House of Usher (2023) me Titra Shqip
The Changeling (2023) me Titra Shqip
Flower of Evil (2020) me Titra Shqip
As the Crow Flies (2022) me Titra Shqip
Birdsong (2012) me Titra Shqip
Vincenzo (2021) me Titra Shqip
Dexter: New Blood (2021) me Titra Shqip
See You in My 19th Life (2023) me Titra Shqip
Californication (2007) me Titra Shqip
The Walking Dead: The Ones Who Live (2024) me Titra Shqip
Sex/Life (2021) me Titra Shqip
The Man in the High Castle (2015) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x