Marvel’s The Defenders (2017) me Titra Shqip

Marvel’s The Defenders (2017) me Titra Shqip

Aug. 18, 2017
Vlerësimi juaj: 0
5.5 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Aug. 18, 2017
10

Regjizori

Aktorët

Charlie Cox isMatt Murdock / Daredevil
Matt Murdock / Daredevil
Krysten Ritter isJessica Jones
Jessica Jones
Mike Colter isLuke Cage
Luke Cage
Finn Jones isDanny Rand / Iron Fist
Danny Rand / Iron Fist
Eka Darville isMalcolm Ducasse
Malcolm Ducasse
Elden Henson isFoggy Nelson
Foggy Nelson
Jessica Henwick isColleen Wing
Colleen Wing
Simone Missick isMisty Knight
Misty Knight
Rachael Taylor isPatricia
Patricia "Trish" Walker

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage dhe Iron Fist bashkojnë forcat për të përballur armiqtë e përbashkët ndërsa një komplot i keq kërcënon qytetin e Nju Jorkut.

Marvel’s The Defenders (2017) me Titra Shqip
Marvel’s The Defenders (2017) me Titra Shqip
Marvel’s The Defenders (2017) me Titra Shqip
Marvel’s The Defenders (2017) me Titra Shqip
Marvel’s The Defenders (2017) me Titra Shqip
Marvel’s The Defenders (2017) me Titra Shqip
Marvel’s The Defenders (2017) me Titra Shqip
Marvel’s The Defenders (2017) me Titra Shqip
Marvel’s The Defenders (2017) me Titra Shqip
Marvel’s The Defenders (2017) me Titra Shqip
Titulli origjinal Marvel's The Defenders
Vlerësimi TMDb 7.073 1,286 vota
Transmetuar në dt: Aug. 18, 2017
Përfunduar në dt: Aug. 18, 2017
Sezone 1
Episodet 8
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Madoff: The Monster of Wall Street (2023) me Titra Shqip
Hackerville (2018) me Titra Shqip
Why Women Kill (2019) me Titra Shqip
Fate: The Winx Saga (2021) me Titra Shqip
The Legend of Vox Machina (2022) me Titra Shqip
Fargo (2014) me Titra Shqip
Methanol (2018) me Titra Shqip
Bates Motel (2013) me Titra Shqip
Top Boy (2019) me Titra Shqip
Unwanted (2023) me Titra Shqip
The Legend of Korra (2012) me Titra Shqip
Manhunt (2017) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x