Mask Girl (2023) me Titra Shqip

Mask Girl (2023) me Titra Shqip

Aug. 18, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Aug. 18, 2023
10

Regjizori

Kim Yong-hoon
Regjizori

Aktorët

Ko Hyun-jung isKim Mo-mi
Kim Mo-mi
Nana isKim Mo-mi
Kim Mo-mi
Lee Han-byeol isKim Mo-mi
Kim Mo-mi
Ahn Jae-hong isJu Oh-nam
Ju Oh-nam
Yeom Hye-ran isKim Kyung-ja
Kim Kyung-ja
Daniel Choi isMr. Park
Mr. Park
Kim Ga-hee isYoo Sang-sun
Yoo Sang-sun
Park Jeong-hwa isLee A-reum
Lee A-reum
Han Ja-i isKim Chun-ae
Kim Chun-ae
Lee Jun-young isChoi Bu-yeong
Choi Bu-yeong

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Një punonjëse zyre e cila është e pasigurt për pamjen e saj bëhet një personalitet i maskuar në internet gjatë natës – derisa një zinxhir ngjarjesh fatkeqe pushtojnë jetën e saj.

Mask Girl (2023) me Titra Shqip
Mask Girl (2023) me Titra Shqip
Mask Girl (2023) me Titra Shqip
Mask Girl (2023) me Titra Shqip
Mask Girl (2023) me Titra Shqip
Mask Girl (2023) me Titra Shqip
Mask Girl (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal 마스크걸
Vlerësimi TMDb 7.831 86 vota
Transmetuar në dt: Aug. 18, 2023
Përfunduar në dt: Aug. 18, 2023
Sezone 1
Episodet 7
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Locked Up (2015) me Titra Shqip
Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe (2021) me Titra Shqip
Class of ’09 (2023) me Titra Shqip
Accused (2023) me Titra Shqip
SEAL Team (2017) me Titra Shqip
Love Alarm 2019
Heroes (2006) me Titra Shqip
Funeral for a Dog (2022) me Titra Shqip
Jupiter’s Legacy 2021 me Titra Shqip
The Last Thing He Told Me (2023) me Titra Shqip
Lawmen: Bass Reeves (2023) me Titra Shqip
Californication (2007) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x