MH370: The Plane That Disappeared (2023) me Titra Shqip

MH370: The Plane That Disappeared (2023) me Titra Shqip

Mar. 08, 2023
Vlerësimi juaj: 0
5.5 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Mar. 08, 2023
10

Regjizori

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Në vitin 2014, një avion me 239 persona në bord zhduket nga të gjithë radarët. Ky seri dokumentesh gërmon në një nga misteret tona më të mëdha moderne: Fluturimi MH370.

MH370: The Plane That Disappeared (2023) me Titra Shqip
MH370: The Plane That Disappeared (2023) me Titra Shqip
MH370: The Plane That Disappeared (2023) me Titra Shqip
MH370: The Plane That Disappeared (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal MH370: The Plane That Disappeared
Vlerësimi TMDb 7.464 42 vota
Transmetuar në dt: Mar. 08, 2023
Përfunduar në dt: Mar. 08, 2023
Sezone 1
Episodet 3
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dark Horses: Italy’s World Cup Triumph (2022) me Titra Shqip
Arctic From Above (2023) me Titra Shqip
Mother Teresa: For the Love of God? (2022) me Titra Shqip
Italia 90: Four Weeks That Changed The World (2022) me Titra Shqip
The Last Dance (2020)
Escape to the Chateau (2016) me Titra Shqip
Prehistoric Planet (2022) me Titra Shqip
Raymond Blanc: How to Cook Well (2013) me Titra Shqip
Supreme Team (2022) me Titra Shqip
Navy SEALs: The Untold Stories (1999) me Titra Shqip
Czech It Out! (2022) me Titra Shqip
Libby, Are You Home Yet? (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x