Monarch: Legacy of Monsters (2023) me Titra Shqip

Monarch: Legacy of Monsters (2023) me Titra Shqip

Nov. 16, 2023
Vlerësimi juaj: 0
8.5 8 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Nov. 16, 2023
10

Regjizori

Matt Fraction
Regjizori

Aktorët

Anna Sawai isCate Randa
Cate Randa
Ren Watabe isKentaro Randa
Kentaro Randa
Mari Yamamoto isKeiko Miura
Keiko Miura
Anders Holm isYoung Bill Randa
Young Bill Randa
Wyatt Russell isYoung Lee Shaw
Young Lee Shaw
Kurt Russell isLee Shaw
Lee Shaw

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Pasi i mbijetoi sulmit të Godzilla në San Francisko, Cate tronditet sërish nga një sekret tronditës. Mes kërcënimeve monstruoze, ajo fillon një aventurë globetronike për të mësuar të vërtetën për familjen e saj dhe organizatën misterioze të njohur si Monarch.

Monarch: Legacy of Monsters (2023) me Titra Shqip
Monarch: Legacy of Monsters (2023) me Titra Shqip
Monarch: Legacy of Monsters (2023) me Titra Shqip
Monarch: Legacy of Monsters (2023) me Titra Shqip
Monarch: Legacy of Monsters (2023) me Titra Shqip
Monarch: Legacy of Monsters (2023) me Titra Shqip
Monarch: Legacy of Monsters (2023) me Titra Shqip
Monarch: Legacy of Monsters (2023) me Titra Shqip
Monarch: Legacy of Monsters (2023) me Titra Shqip
Monarch: Legacy of Monsters (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Monarch: Legacy of Monsters
Vlerësimi TMDb 8.389 18 vota
Transmetuar në dt: Nov. 16, 2023
Përfunduar në dt: Nov. 16, 2023
Sezone 1
Episodet 10
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Jupiter’s Legacy 2021 me Titra Shqip
I Hate Suzie (2020) me Titra Shqip
Stranger Things (2016) me Titra Shqip
Souls (2022) me Titra Shqip
XO, Kitty (2023) me Titra Shqip
Hightown (2020) me Titra Shqip
Dead to Me (2019) me Titra Shqip
Terminator: The Sarah Connor Chronicles 2008
Welcome to Eden (2022) me Titra Shqip
Lost in Space 2018
HeartBeat (2023) me Titra Shqip
Top Boy: Summerhouse (2011) me Titra Shqip
5 3 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x