Moon Knight (2022) me Titra Shqip

Moon Knight (2022) me Titra Shqip

Mar. 30, 2022
Vlerësimi juaj: 0
10 3 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Mar. 30, 2022
10

Regjizori

Jeremy Slater
Regjizori

Aktorët

Oscar Isaac isMarc Spector / Steven Grant / Moon Knight
Marc Spector / Steven Grant / Moon Knight
Ethan Hawke isArthur Harrow
Arthur Harrow
May Calamawy isLayla El-Faouly
Layla El-Faouly
Karim El Hakim isKhonshu Performer
Khonshu Performer
F. Murray Abraham isKhonshu (voice)
Khonshu (voice)

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Kur Steven Grant, një punonjës me sjellje të butë në dyqan dhuratash, rrënohet nga ndërprerjet dhe kujtimet e një jete tjetër, ai zbulon se ka çrregullim të identitetit disociues dhe ndan një trup me mercenarin Marc Spector. Ndërsa armiqtë e Steven/Marc-it bashkohen me ta, ata duhet të lundrojnë në identitetet e tyre komplekse ndërsa futen në një mister vdekjeprurës midis perëndive të fuqishme të Egjiptit.

Moon Knight (2022) me Titra Shqip
Moon Knight (2022) me Titra Shqip
Moon Knight (2022) me Titra Shqip
Moon Knight (2022) me Titra Shqip
Moon Knight (2022) me Titra Shqip
Moon Knight (2022) me Titra Shqip
Moon Knight (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Moon Knight
Vlerësimi TMDb 8.4 98 vota
Transmetuar në dt: Mar. 30, 2022
Përfunduar në dt: Mar. 30, 2022
Sezone 1
Episodet 6
Kohëzgjatja mesatare 47 minuta
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

Il Cacciatore (2018) me Titra Shqip
Taboo (2017) me Titra Shqip
Tell Me a Story 2018
Fallen (2007) me Titra Shqip
The Affair (2014) me Titra Shqip
FBI (2018) me Titra Shqip
Untameable (2023) me Titra Shqip
Fate: The Winx Saga (2021) me Titra Shqip
The Widow (2019) me Titra Shqip
Money Heist (2017) me Titra Shqip
Mocro Mafia (2018) me Titra Shqip
Our Girl (2014) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x