Motherhood (2018) me Titra Shqip

Motherhood (2018) me Titra Shqip

Dec. 22, 2018
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Dec. 22, 2018
10

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Miniseriali ndjek jetën e Tatianës, dy vajzave dhe mbesës së saj. Tatiana është një instruktore fitnesi në një nga palestrat më të mira në qytet, vajza e saj e madhe punon si sekretare në një kompani ndërsa e vogla vazhdon ende shkollën e mesme. Përvojat e Tatianës me burrat dhe në martesë kanë qenë të dhimbshme. Ajo përpiqet t’u rrënjos të njëjtin mosbesim vajzave të saj… Por gjithçka ndryshon kur njëra prej tyre bie në dashuri!

Motherhood (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Девочки мои
Vlerësimi TMDb 3 1 vota
Transmetuar në dt: Dec. 22, 2018
Përfunduar në dt: Dec. 22, 2018
Sezone 1
Episodet 4
Kohëzgjatja mesatare 44 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Souls (2022) me Titra Shqip
Battlestar Galactica (2003) me Titra Shqip
The Calling (2022) me Titra Shqip
The Good Fight (2017) me Titra Shqip
Accused (2023) me Titra Shqip
Better Call Saul (2015) me Titra Shqip
Riviera (2017) me Titra Shqip
Tulsa King (2022) me Titra Shqip
Tell Me Lies (2022) me Titra Shqip
Broadchurch (2013) me Titra Shqip
Emily in Paris (2020) me Titra Shqip
Success (2019) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x