Mr. Bean (1990) me Titra Shqip

Mr. Bean (1990) me Titra Shqip

Jan. 01, 1990
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Jan. 01, 1990
10

Regjizori

Aktorët

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Mr Bean i kthen detyrat e thjeshta të përditshme në situata kaotike dhe do t’ju lërë të mbërthyer ndërsa krijon kërdi kudo që shkon.

Mr. Bean (1990) me Titra Shqip
Mr. Bean (1990) me Titra Shqip
Mr. Bean (1990) me Titra Shqip
Mr. Bean (1990) me Titra Shqip
Mr. Bean (1990) me Titra Shqip
Mr. Bean (1990) me Titra Shqip
Titulli origjinal Mr. Bean
Vlerësimi TMDb 8 1,188 vota
Transmetuar në dt: Jan. 01, 1990
Përfunduar në dt: Nov. 15, 1995
Sezone 1
Episodet 14
Kohëzgjatja mesatare 25 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Summertime (2020) me Titra Shqip
Wednesday (2022) me Titra Shqip
Dice (2016) me Titra Shqip
Dreamland (2023) me Titra Shqip
Teenage Bounty Hunters (2020) me Titra Shqip
Dickinson (2019) me Titra Shqip
Better Call Saul (2015) me Titra Shqip
XO, Kitty (2023) me Titra Shqip
Duty After School (2023) me Titra Shqip
Crash Landing on You (2019) me Titra Shqip
Piruet (2005) Serial Shqiptar
Pitch Perfect: Bumper in Berlin (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x