My Father’s Murderers (2016) me Titra Shqip

My Father’s Murderers (2016) me Titra Shqip

Oct. 23, 2016
Vlerësimi juaj: 0
8 2 vota

Sezone dhe episode

6Sezoni 6 Apr. 12, 2024
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
5Sezoni 5 Jan. 08, 2022
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
4Sezoni 4 Mar. 02, 2019
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
3Sezoni 3 Nov. 12, 2018
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
2Sezoni 2 Dec. 18, 2017
  • Akoma nuk janë vendosur episodet për këtë sezon.
1Sezoni 1 Oct. 23, 2016
8

Regjizori

Aktorët

Vuk Kostić isAleksandar Jakovljević
Aleksandar Jakovljević
Tihomir Stanić isŠef policije Marjanović
Šef policije Marjanović

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Seria e aksionit fillon kur personazhi kryesor, një inspektor i ri policie Aleksandar Jakovljevic, pavarësisht sjelljes së tij problematike, merr një rast të rëndësishëm – vrasja e vajzës e një njësie të shquar, kompania e të cilit po ndërton kompleksin më të madh rezidencial – tregtar në rajon. Hetimi shkon në atë drejtim, apo edhe i shqyen Aleksandër problemet e tyre, asgjë nuk e lë çështjen dhe duke gërmuar në çdo aspekt të jetës së vajzës së vrarë, e pavetëdijshme për rrezikun që ekspozohet sepse dikujt i intereson është që të mbulohet vrasja sa më shpejt. të mundshme. Aleksandar torturuar dhe dhimbje personale e vrasjes së pazbardhur të babait të tij Miletës edhe një inspektor policie kur zbulon se vrasja mund të lidhet edhe me të zbardhja e vrasjes së një vajze të re bëhet mision. ai nuk di kujt t’i besojë gjatë rrugës, nëse shefi juaj dhe miku më i mirë i babait të tij të vdekur, shefi i policisë Marjanoviç, Mirko nëse kolegët apo dy gra në jetën e tij, Maria – prokurorja publike me të cilën ai lidhej, ndërsa në jetën e tij Zemra nuk e kap një shkencëtare të re Jelena. Ndërsa të gjitha rreziqet dhe duke kërkuar dëshpërimisht për të vërtetën, ata nuk do ta dinë se si mund të jetë vërtet e dhimbshme.

My Father’s Murderers (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Ubice mog oca
Vlerësimi TMDb 8 17 vota
Transmetuar në dt: Oct. 23, 2016
Përfunduar në dt: Mar. 26, 2023
Sezone 6
Episodet 67
Kohëzgjatja mesatare 50 minuta
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Becoming Elizabeth (2022) me Titra Shqip
The Good Wife (2009) me Titra Shqip
Let the Right One In (2022) me Titra Shqip
Welcome to Utmark (2021) me Titra Shqip
Class of ’09 (2023) me Titra Shqip
Eye Candy (2015) me Titra Shqip
Souls (2022) me Titra Shqip
Dash & Lily (2020) me Titra Shqip
Dive Club (2021) me Titra Shqip
The Watchful Eye (2023) me Titra Shqip
Teenage Bounty Hunters (2020) me Titra Shqip
Special Ops: Lioness (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x