My Life with the Walter Boys (2023) me Titra Shqip

My Life with the Walter Boys (2023) me Titra Shqip

Dec. 07, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Dec. 07, 2023
10

Regjizori

Aktorët

Nikki Rodriguez isJackie Howard
Jackie Howard
Noah LaLonde isCole Walter
Cole Walter
Ashby Gentry isAlex Walter
Alex Walter
Johnny Link isWill Walter
Will Walter
Corey Fogelmanis isNathan Walter
Nathan Walter
Connor Stanhope isDanny Walter
Danny Walter
Zoë Soul isHaley Young
Haley Young
Jaylan Evans isSkylar Summerhill
Skylar Summerhill
Sarah Rafferty isDr. Katherine Walter
Dr. Katherine Walter
Marc Blucas isGeorge Walter
George Walter

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Kur një tragjedi ia prish jetën, një adoleshente shkon me familjen e madhe të kujdestarit të saj në një qytet të vogël dhe mëson mësime të reja rreth dashurisë, shpresës dhe miqësisë.

My Life with the Walter Boys (2023) me Titra Shqip
My Life with the Walter Boys (2023) me Titra Shqip
My Life with the Walter Boys (2023) me Titra Shqip
My Life with the Walter Boys (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal My Life with the Walter Boys
Vlerësimi TMDb 7.997 147 vota
Transmetuar në dt: Dec. 07, 2023
Përfunduar në dt: Dec. 07, 2023
Sezone 1
Episodet 10
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Welcome to Utmark (2021) me Titra Shqip
Tom Clancy’s Jack Ryan (2018) me Titra Shqip
The Pacific (2010) me Titra Shqip
The Walking Dead: World Beyond (2020) me Titra Shqip
Ginny & Georgia (2021) me Titra Shqip
Hackerville (2018) me Titra Shqip
Masters of the Air (2024) me Titra Shqip
Special Ops: Lioness (2023) me Titra Shqip
BEEF (2023) me Titra Shqip
Ambition (2014) aka The First Republic me Titra Shqip
Marvel’s Luke Cage (2016) me Titra Shqip
The Summer I Turned Pretty (2022) me Titra Shqip
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x