My Little Girl (2018) me Dublim Shqip

My Little Girl (2018) me Dublim Shqip

Sep. 19, 2018
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Sep. 19, 2018
10

Regjizori

Fatih Aksoy
Regjizori

Aktorët

Beren Gökyıldız isÖykü Tekin
Öykü Tekin
Buğra Gülsoy isDemir Göktürk
Demir Göktürk
Leyla Lydia Tuğutlu isCandan Hoşgör
Candan Hoşgör
Sinem Ünsal isSevgi Günay
Sevgi Günay
Suna Selen isMüfide Adıgüzel
Müfide Adıgüzel
Tugay Mercan isUğur Adıgüzel
Uğur Adıgüzel
Serhat Teoman isCemal Eröz
Cemal Eröz

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Tetë vjeçarja Öykü është një vajzë e vogël e jashtëzakonshme, e cila ndryshe nga bashkëmoshatarët e saj është shumë empatike dhe perceptuese për botën që e rrethon. Kur halla e saj, e cila ka qenë kujdestare e saj që nga lindja, e braktis atë, Öykü do të duhet të gjejë babanë e saj, Demirin. Fatkeqësisht, Demiri, një i rritur i papërgjegjshëm dhe një mashtrues që u rrit në një jetimore, arrestohet ditën që Öykü vjen për ta gjetur. Demiri lirohet nga gjykata me kusht që të kujdeset për vajzën e tij, por Demiri nuk dëshiron të jetojë me Öykü-n, të cilën sapo e ka takuar – Demir dhe partneri i tij në krim Ugur përpiqen të heqin qafe Öykü-n ndërsa ata përgatiten për një punë të madhe. Objektivi i tyre, Candan ka një jetë në dukje të qetë, e cila fsheh vetëm të kaluarën e saj të dhimbshme. Fati do t’i bashkojë këta njerëz, por askush nuk e di se Öykü ka një sekret që nuk mund t’ia tregojë askujt.

My Little Girl (2018) me Dublim Shqip
My Little Girl (2018) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Kızım
Vlerësimi TMDb 7.853 211 vota
Transmetuar në dt: Sep. 19, 2018
Përfunduar në dt: Aug. 23, 2019
Sezone 1
Episodet 92
Kohëzgjatja mesatare 120 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Becoming Elizabeth (2022) me Titra Shqip
American Gigolo (2022) me Titra Shqip
Battlestar Galactica (2003) me Titra Shqip
The Spy (2019) me Titra Shqip
Escape at Dannemora (2018) me Titra Shqip
Locke & Key (2020) me Titra Shqip
Our Flag Means Death (2022) me Titra Shqip
House of Ninjas (2024) me Titra Shqip
Euphoria (2019) me Titra Shqip
The Night Manager (2016) me Titra Shqip
Sex Education (2019) me Titra Shqip
Marvel’s Iron Fist (2017) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x