Percy Jackson and the Olympians (2023) me Titra Shqip

Percy Jackson and the Olympians (2023) me Titra Shqip

Dec. 19, 2023
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Sezone dhe episode

1Sezoni 1 Dec. 19, 2023
10

Regjizori

Rick Riordan
Regjizori

Aktorët

Walker Scobell isPercy Jackson
Percy Jackson
Leah Sava Jeffries isAnnabeth Chase
Annabeth Chase
Aryan Simhadri isGrover Underwood
Grover Underwood

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Percy Jackson është në një kërkim të rrezikshëm. Duke tejkaluar përbindëshat dhe duke i lënë pas dore perënditë, ai duhet të udhëtojë nëpër Amerikë për të rikthyer bulonën e zotit të Zeusit dhe për të ndaluar një luftë gjithëpërfshirëse. Me ndihmën e shokëve të tij të kërkimit, Annabeth dhe Grover, udhëtimi i Percy do ta çojë atë më pranë përgjigjeve që ai kërkon: si të përshtatet në një botë ku ndihet jashtë vendit dhe të zbulojë se kush është i destinuar të jetë.

Percy Jackson and the Olympians (2023) me Titra Shqip
Percy Jackson and the Olympians (2023) me Titra Shqip
Percy Jackson and the Olympians (2023) me Titra Shqip
Percy Jackson and the Olympians (2023) me Titra Shqip
Percy Jackson and the Olympians (2023) me Titra Shqip
Percy Jackson and the Olympians (2023) me Titra Shqip
Percy Jackson and the Olympians (2023) me Titra Shqip
Percy Jackson and the Olympians (2023) me Titra Shqip
Percy Jackson and the Olympians (2023) me Titra Shqip
Percy Jackson and the Olympians (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Percy Jackson and the Olympians
Vlerësimi TMDb 7.639 147 vota
Transmetuar në dt: Dec. 19, 2023
Përfunduar në dt: Jan. 02, 2024
Sezone 1
Episodet 8
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cowboy Bebop (2021) me Titra Shqip
Unwanted (2023) me Titra Shqip
New Bandits (2023) me Titra Shqip
Locke & Key (2020) me Titra Shqip
A Discovery of Witches (2018) me Titra Shqip
Kung Fu Panda: The Dragon Knight (2022) me Dublim Shqip
Fallen (2007) me Titra Shqip
No Escape (2023) me Titra Shqip
Clickbait (2021) me Titra Shqip
Lost in Space 2018
Ms. Marvel (2022) me Titra Shqip
Hache 2019
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x