Power Book IV: Force (2022) me Titra Shqip

Power Book IV: Force (2022) me Titra Shqip

Feb. 06, 2022
Vlerësimi juaj: 0
9.7 9 vota

Sezone dhe episode

2Sezoni 2 Sep. 01, 2023
10
1Sezoni 1 Feb. 06, 2022
10

Regjizori

Robert Munic
Regjizori

Aktorët

Joseph Sikora isTommy Egan
Tommy Egan
Isaac Keys isDiamond Sampson
Diamond Sampson
Lili Simmons isClaudia 'Claud' Flynn
Claudia 'Claud' Flynn
Shane Harper isVic Flynn
Vic Flynn
Kris D. Lofton isJenard Sampson
Jenard Sampson
Lucien Cambric isDarnell 'D-Mac' McDowell
Darnell 'D-Mac' McDowell
Tommy Flanagan isWalter Flynn
Walter Flynn

Video trailer

Përshkrimi i Filmit

Tommy Egan lë pas Nju Jorkun dhe planifikon të përballet me Çikagon, duke përdorur statusin e tij të jashtëm për të thyer të gjitha rregullat lokale dhe për t’i rishkruar ato në përpjekjen e tij për t’u bërë tregtari më i madh i drogës në qytet.

Power Book IV: Force (2022) me Titra Shqip
Power Book IV: Force (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Power Book IV: Force
Vlerësimi TMDb 8.477 111 vota
Transmetuar në dt: Feb. 06, 2022
Përfunduar në dt: Sep. 29, 2023
Sezone 2
Episodet 20
Kohëzgjatja mesatare 60 minuta
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

The Innocent (2021)
Sleeper Cell (2005) me Titra Shqip
Better Call Saul (2015) me Titra Shqip
FBI (2018) me Titra Shqip
Spy Ops (2023) me Titra Shqip
Euphoria (2019) me Titra Shqip
Respect (2020) me Titra Shqip
Alice in Borderland (2020) me Titra Shqip
Severance (2022) me Titra Shqip
Kung Fu (2021) me Titra Shqip
Gen V (2023) me Titra Shqip
Camelot 2011
5 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x